Aklė infiltraciniam tuneliui 310L F-Water

18.00  Su PVM

Gamintojas: Frukko
Tunelio dydis: 70 x 6 x 40 cm
Korpuso medžiaga: HDPE
Svoris: 1,81 kg

Availability: Išankstinis užsakymas

Aprašymas

INFILTRACINIS TUNELIS  SKIRTAS IŠVALYTŲ NUOTEKŲ IŠLEIDIMUI.

Infiltracinio tunelio aklė, skirta užaklinti infiltracinio tunelio šonus ir turi būti dedama kiekvienos elementų eilutės pradžioje ir pabaigoje, kad sistema būtų uždaryta.

Ji jau suprojektuotas gręžti, kad būtų galima įkišti vamzdžius (skersmuo nuo 60 iki 320 mm).

Infiltracinis tunelis 310L daugiausia skirtas lietaus vandens ar namų ūkiuose susidariusių nuotekų infiltracijai žemėje. Lengvas infiltracinis tunelis sveria tik 10 kg. Konstrukcija yra labai paprasta ir lengva, todėl juos paprasta transportuoti ir sumontuoti. Infiltracinių tunelių sistema gali būti sudaryta iš  kelių infiltracinių tunelių modulių, o galų užaklinimui dangčiai. Lietus ir išvalytas vanduo lengvai įterpiamas į gruntą pro infiltracinių tunelių sieneles.

F-WATER prekės ženklas atitinka ISO reikalavimus.

!Aklės infiltraciniam tuneliui į komplektą neįeina! Infiltracinio tunelio aklės, skirtos užaklinti infiltracinio tunelio šonus, reikalingas kiekis 2 vnt.. Priklauso nuo eilių kiekio.

  • Lengvas. Infiltracinis tunelis sveria tik 9,52 kg, todėl norint jį įrengti nereikalinga jokia speciali technika. Taip pat sumažėja transportavimo kaštai.
  • Kokybiškas. Frukko prekės ženklas atitinka ISO reikalavimus.
  • Tvirtas. Tuneliai gali atlaikyti net iki 3,5 t/m2 apkrovą, Arkos konstrukcija užtikrina DRENING didelį mechaninį stiprumą. Sistema gali būti montuojama po intensyvaus eismo intensyvaus eismo zonas.
  • Didelio tūrio. Kiekviename DRENINGE yra iki 310 litrų vandens vienam m2 paviršiaus ir pakeičia 36 drenažinius vamzdžius arba 800 kg žvyro! Todėl sumažėja transportavimo bei darbo kaštai.
  • Paprastai įrengiamas. F-WATER TUNNELS leidžia atlikti seklią ir neinvazinę intervenciją, idealiai tinka tose srityse, kuriose yra požeminio vandens. Produktas sukurtas taip, kad jį būtų lengva montuoti: sujungti arba perkelti. Todėl tai padeda sutaupyti laiko bei jėgų. Norint surinkti lietaus vandenį nuo vidutinio dydžio namo stogo ir teritorijos, reikia tik 2–3 infiltracinio tunelio sekcijų. Tunelių kiekis priklauso nuo dirvožemio pralaidumo vandeniui.

 

Papildoma informacija

Svoris 2 kg
Išmatavimai 70 × 6 × 40 cm

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.


Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.

Jums taip pat gali patikti…