Rotorinė orapūtė MIVALT MP-VB 15022

16,767.00  Su PVM

Variklio galingumas: 22kW
Darbinė srovė: 55A
Našumas 500mbar: 15,3m3/min
Garsas: 87dB
Jungtis: Dn150

Availability: Išankstinis užsakymas

Aprašymas

Veikimo principas:

Šis oro pūstuvas-orapūtė MP-VB 15022 yra priskiriamas slėgiamojo tipo oro pūstuvams, kuriuose atitinkamas oro kiekis yra tiekiamas proporcingai rotorių sukimosi greičiui. Du trijų menčių rotoriai atlieka tris įleidimo ir išleidimo ciklus per vieną apsisukimą. Tokiu būdu oro impulsas bus mažesnis nei dviejų menčių rotoriaus atveju, todėl judėjimas yra sklandesnis, sumažėja vibracija ir triukšmas. Du trijų menčių rotoriai įrengti ant dviejų lygiagrečių velenų, paliekant nedidelius tarpus tiek tarp pačių rotorių, tiek tarp ovalinės darbinės kameros vidaus paviršiaus, ir sinchronizuoti įrengus krumplinę perdavą. Oro pūstuvo-orapūtė nereikia tepti viduje. Nesudėtinga konstrukcija, patogus naudojimas ir stabilus veikimas suteikia galimybę panaudoti šį įrenginį įvairiais tikslais.

Mentės veikia paprastai ir efektyviai. Du vienodo profilio rotoriai korpuso viduje sukasi priešingomis kryptimis. Sukimosi metu į erdvę tarp rotorių ir korpuso įtraukiamos dujos, kurios yra sulaikomos, nukreipiamos ir išleidžiamos.   

Šis veiksmas pasikartoja du kartus per vieną kiekvieno rotoriaus apsisukimą, t.y. šešis kartus per vieną veleno apsisukimą.

Tarp rotorių ir korpuso nėra jokio mechaninio sąlyčio. 

Papildoma informacija

Svoris 820 kg
Išmatavimai 126.6 × 69.5 × 205.9 cm

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.


Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.