Dumblo sausinimo įranga MIVALT MP-DW

0.00  Su PVM

Availability: Išankstinis užsakymas

Aprašymas

Nuotekų dumblas pastoviai gaminamas municipaliniuose ir pramoniniuose nuotekų valymo įrenginiuose organinių medžiagų skaidymo metu. Pastaraisiais metais, vien tik Europoje per metus pagaminama daugiau kaip 10 mln. tonų municipalinio dumblo sausos medžiagos ir pastebima tolimesnio augimo tendencija. Dėl kiekvienoje šalyje keliamų skirtingų reikalavimų, labai skiriasi pagaminamo dumblo kiekiai, o tai reiškia, kad dumblas utilizuojamas taikant kontraversiškus metodus.

​Kai kuriose šalyse, priėmus naujus teisės aktus ir pradėjus rodyti didelį susidomėjimą ekologija, buvo uždrausti arba apriboti tam tikri dumblo utilizavimo būdai, pvz., dumblo išvežimas į sąvartynus. Daugelyje valstybių, kur dumblas naudojamas tiek aplinkos tvarkymui, tiek žemės ūkyje, iš nuotekų dumblo išgaunamos medžiagos vis dar vaidina didelę reikšmę.

​Pagrindinė pirminio valymo užduotis – sumažinti dumble esančio vandens kiekį. Paprastai, sausų medžiagų kiekis nuotekų valymo įrenginiuose pagamintame dumble sudaro nuo 1 iki 5%, priklausomai nuo konkrečios jo pagaminimo vietos. Vidutinis sausų medžiagų kiekis pūdytame dumble sudaro 45%. Tai reiškia, kad viename kubiniame metre pūdyto dumblo yra 950 l sausos medžiagos, kuri paprastai transportuojama neatliekant pirminio nusausinimo. Pagrindinė dumblo sausinimo ir džiovinimo nauda – sumažėjęs svoris ir tūris bei padidėjusi šiluminė vertė.

​MIVALT sausinimo sraigtinis presas naudojamas dumblo vandeniui sutiršinti iki 20% sausosios medžiagos. Į kokybės požiūriu ši įranga pralenkia tradicinį nuosėdų nusėdimo dumblą ir kitos sausinimo technologijos.
Šis sausinimo sraigtinis presas buvo sukurtas naudoti pirmiausia nuotekose valymo įrenginiuose, tačiau taip pat gali būti naudojamas tiek pramoniniam, tiek nuotekų tirštinimui maisto perdirbimo operacijos bei naudojama antriniam dumblui sutirštinti tiesiogiai po aktyvavimo.

MIVALT dumblo sausinimo įranga katalogas

MIVALT SKAIČIOKLĖ IR INFORMACIJA

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.


Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.