PIRKIMO TAISYKLĖS

PIRKIMO TAISYKLĖS


UAB „Vėkija“ internetinėje parduotuvėje www.vekija.lt prekes pirkti turi teisę tiek fiziniai, tiek juridiniai asmenys bei už registracijos duomenų teisingumą atsako pirkėjas.

UAB „Vėkija“ Pirkėjo perkamoms prekėms išrašo ir elektroniniu paštu išsiunčia PVM sąskaitą faktūrą (PDF formate) įvykus pinigų pervedimui ir per 7 kalendorines dienas neapmokėjus už internetinėje parduotuvėje www.vekija.lt užsakytas prekes, užsakymas anuliuojamas, informuojant klientą apie anuliuojamą užsakymą el. paštu.

Prekių likučių atnaujinimas vykdomas kelis kartus dienoje. Jei Pirkėjo pasirinktos prekės einamuoju metu dėl intensyvios prekybos ar kitų priežasčių tiekėjo sandėlyje neliks, mes susisieksime su Pirkėju ir tarsimės dėl prekių pristatymo termino atidėjimo arba pinigų grąžinimo.

UAB „Vėkija“ pasilieka teisę koreguoti www.vekija.lt puslapyje esančią informaciją.

UAB „Vėkija“ pasilieka teisę riboti klientų, nesilaikančių šių taisyklių, galimybes naudotis šia svetaine.

UAB „Vėkija“ visada informuoja atsakingas instancijas apie pastebėtą kenkėjišką veiklą.

UAB „Vėkija“ www.vekija.lt internetinėje parduotuvėje akcijoms skirtų prekių kiekis yra ribotas. Akcija tęsiasi tol, kol sandėlyje yra akcijai skirtų prekių likutis.

UAB „Vėkija“ www.vekija.lt klientai dėl kilusių nesklandumų gali kreiptis tiesiogiai į UAB „Vėkija“. Nusiskundimą galima pateikti telefonu +370 655 39087 arba elektroniniu laišku, siunčiant jį adresu info@vekija.lt. Kilus ginčui, klientams rekomenduojame Europos Komisijos Elektroninę ginčų sprendimo (EGS) platformą: https://webgate.ec.europa.eu/odr/main/?event=main.home.show arba /ir Valstybės vartotojų teisių apsaugos tarnyboje (VTIS): https://vtis.lt/portal/#/

Lietuvos Respublikos Civilinio Kodekso 6.228(10) ir 6.228(11) numatyta tvarka Pirkėjas turi teisę atsisakyti nuotoliniu būdu sudarytos prekių pirkimo-pardavimo sutarties per 14 dienų nuo prekių pristatymo dienos nenurodydamas priežasties. Prekių pirkimo-pardavimo sutarties atsisakymo laikotarpis baigiasi po 14 dienų nuo dienos, kurią Pirkėjas ar jo nurodytas asmuo, išskyrus vežėją, gauna prekę.

Grąžinamos prekės turi būti originalioje, tvarkingoje, nepažeistoje pakuotėje, prekės turi būti nenaudotos ir Pirkėjo nesugadintos, nepraradusios pirminės prekinės išvaizdos, pilnos komplektacijos, kokios buvo jas pristačius Pirkėjui. Atsisakydamas pirkimo-pardavimo sutarties pirkėjas pateikia UAB „Vėkija“ elektroniniu paštu info@vekija.lt ar registruotu laišku tinkamai užpildytą sutarties atsisakymo formą (pateikiama žemiau, bet ši forma nėra privaloma), prekės įsigijimo dokumentą ir Garantijos knygelę, jei tokia buvo išduota.

Pirkėjas nedelsdamas ir ne vėliau kaip per keturiolika dienų nuo pranešimo apie pirkimo-pardavimo sutarties atsisakymo pateikimo UAB „Vėkija“ dienos turi savo sąskaita išsiųsti prekes UAB „Vėkija“ nurodytu adresu – šis adresas derinamas elektroniniu paštu, telefonu arba raštu kiekvienai grąžinamai prekei. Terminas nepažeistas, jeigu Pirkėjas prekes išsiunčia prieš pasibaigiant 14 dienų terminui. Pirkėjui tenka tik tiesioginės prekių grąžinimo išlaidos.

Pirkėjas atsako tik už prekės vertės sumažėjimą, atsiradusį dėl veiksmų, nebūtinų prekės pobūdžiui, savybėms ir veikimui nustatyti.

Jei Pirkėjas pasinaudoja teise atsisakyti nuotoliniu būdu sudarytos prekių pirkimo-pardavimo sutarties, UAB „Vėkija“ nedelsdama ir bet kuriuo atveju ne vėliau kaip per 14 dienų nuo tos dienos, kai Pirkėjas pranešė apie savo sprendimą atsisakyti sutarties, grąžina Pirkėjui iš jo gautus pinigus, įskaitant Prekės pristatymo Pirkėjui išlaidas (išskyrus papildomas išlaidas, patirtas Pirkėjui pasirinkus ne UAB „Vėkija“ pasiūlytą pigiausią standartinio pristatymo būdą, o kitą pristatymo būdą). UAB „Vėkija“ atliks pinigų grąžinimą naudodama tokį patį mokėjimo būdą, kokį Pirkėjas naudo atlikdamas pradinę mokėjimo operaciją, nebent Pirkėjas aiškiai sutiko su kitu būdu; bet kuriuo atveju Pirkėjas neturės mokėti jokių su tokiu grąžinimu susijusių neįprastų mokesčių. UAB „Vėkija“ gali nekompensuoti mokėjimo tol, kol atgaus prekes arba Pirkėjas pateiks įrodymų, kad išsiuntė prekes, atsižvelgiant į tai, kas įvyksta anksčiau.

NUOTOLINĖS SUTARTIES AR NE PREKYBOS PATALPOSE SUDARYTOS SUTARTIES ATSISAKYMO FORMA

(Šią formą nusikopijuoti, užpildyti ir grąžinti tik tada, jei norite atsisakyti sutarties)

NUOTOLINĖS SUTARTIES AR NE PREKYBOS PATALPOSE SUDARYTOS SUTARTIES ATSISAKYMO FORMA


UAB „Vėkija“

J. Savickio g. 4

LT-01108 Vilnius

Direktoriui Vitalij Kitov

 

 

 

Pranešu, kad atsisakau pirkimo–pardavimo sutarties dėl prekių pirkimo iš internetinės parduotuvės

 

vekija.lt sutarties, gautų ________________, pagal PVM sąskaitą faktūrą_________________.

(data)

 

Prekių sąrašas: ___________________________________________________________

 

_______________________________________________________________________

 

__________________________________________________________________________________________________________                

 

Banko sąskaita pinigų grąžinimui: __________________________________________________.

 

 

 

____________________________________

(vardas, pavardė)

 

_______________________________________________________________________

(adresas)

 

________________________

(parašas)

 

________________________

Draudžiama kopijuoti, naudoti, platinti ir/ar atkurti puslapyje esančią informaciją ar jos turinį be raštiško UAB „Vėkija“ sutikimo!