Secoh solenoidas JDK150-200-300-400

145.00  Su PVM

PRISTATYMAS per 5 d.d.

Komplektacijos kodas KA-JDK-150-200:

  • Solenoidų komplektas –  1 vnt.

Tinka SECOH modeliams:

  • JDK-150
  • JDK-200
  • JDK-300 {reikalingi 2 komplektai}
  • JDK-400 {reikalingi 2 komplektai}

Aprašymas

Secoh membraninės JDK-S-150/500 orapūtės yra pasižymi savo patikimumu, kokybiškumu, ypač gerais techniniais parametrais, inovatoriškumu, ekonomiškumu ir nesudėtingu aptarnavimu.

Elektromagnetinių virpesių veikimo principas yra gerai žinomas dėl savo efektyvumo. Elektros energija nėra naudojama trinties jėgai slankiosiose dalyse ar guoliuose nugalėti, bet tiesiogiai naudojama oro slėgio sudarymui judančių membranų pagalba. Tepalas nėra naudojamas nei linijinėje pavaroje, nei orapūtės kameroje. Tai visiškai betepalinis veikimo principas. Integruota apsauga nuo perkrovos. Secoh orapūtėms suteikiame 24 mėn. garantiją.

Terminė apsauga suveikia, kai apvijų temperatūra pasiekia avaringą ribą iki 130 ° C. Kai ritė atvėsta žemiau kaip 120 ° C, orapūtė vėl pradeda automatiškai dirbti.

JDK-S-150/500 orapūtės tiekiamos su apsauginiu jungikliu (automatinis stabdys), kuris suveikia tuo atveju kai suplyšta membrana. Jį sudaro galinis mikro jungiklis, kuris išjungia orapūtę, bei komplektuojama su apie gedimą įspėjančia lempute. Šis indikatorius rodo betkokį membranos gedimą užsidegant įspėjamajai lemputei, kuri yra ant orapūtės gaubto išorės.

Orapūtės dalys yra sujungtos į vientisą konstrukciją. Tai garantuoja patikimą orapūtės eksploataciją.

Elektromagnetinių virpesių principas sumažina energijos suvartojimą ir užtikrina orapūtės didelį efektyvumą.

Korpuso garso izoliacija ir integruotas duslintuvas užtikrina sumažintą orapūtės triukšmo lygį, bei  atskirtos vibraciją slopinančiais guminiais amortizatoriais užtikrina žema vibracijos lygis.

Yra atsarginės dalys, garantinis ir pogarantinis remontas.

Papildoma informacija

Svoris 1.2 kg
Išmatavimai 30 × 30 × 2 cm

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.


Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.

Jums taip pat gali patikti…