Fekalinis HCP siurblys BF-01UNF 230V su plūdė

0 out of 5

PAKEISTAS Į BF04UNF 230V

Variklio galingumas: 500 W
Įtampa: 230 V
Maksimalus kėlimo aukštis: 8 m
Maksimalus našumas: 2 m3/val.
Jungtis: G 2″

Availability: Neturime

Aprašymas

BF serijos panardinamieji nešiojamieji siurbliai – tai specialūs siurbliai, skirti siurbti nuotėkas, užterštas daugiausiai neabrazyvinio pobūdžio mechaniniais nešvarumais, pvz., purvu, pelenais, medienos gabaliukais, srutomis ir pan., taip pat – nedideliu kiekiu abrazyvinio pobūdžio nešvarumų, pvz., smėliu, žvyru ir pan.  Siurbiant nuotėkas, kuriose yra abrazyvinio pobūdžio medžiagų, galima tikėtis, kad greičiau susidėvės hidraulinė dalis, gufero tarpiklis, ašis ir tarpiklis. Maksimali siurbiamo skysčio temperatūra – 35°C. Maksimalus siurbiamo skysčio tankis – 1.100 kg/m3. Maksimalus siurblių panardinimo gylis – 10 m, kai skysčio tankis – 1.000 kg/m3. Realus panardinimo gylis visada yra mažiausiai 1 m mažesnis nei maitinimo kabelio ilgis. 

Siurbliai plačiai naudojami statybos pramonėje, atliekant grunto kasimo ir melioracijos darbus, šalinant potvynių padarinius, nusausinat užsemtus rūsius, septinius rezervuarus, nuotėkų talpyklas ir pan. Leidžiamas siurbiamo skysčio pH lygis – nuo 6 iki 9.

NAUDOJIMAS:

  • Nuotekų išsiurbimui iš pastatų, viešbučių, nuotekų šalinimui iš gamybos įmonių ir maisto pramonės įmonių.
  • Nuotekų sistemoms, susikaupusiam vandeniui, neapdorotoms nuosėdoms, septinėms medžiagoms, gyvulininkystės fermoms.
  • Išsiurbimui nuotekų, kurių sudėtyje yra įvairių rūšių nuosėdų, trupininės struktūros ir plaušinių medžiagų, medžio skiedrų, lapų.

BF brošiura

Pakeistas į BF 04 UNF 230V.

Papildoma informacija

Svoris 14 kg
Išmatavimai 21.4 × 14.5 × 37.2 cm

Jums taip pat gali patikti…