Nuotekų siurblys OGT10S2 smulkintuvas 240V

1,750.00  Su PVM

Variklio galingumas: 0,75 kW
Įtampa: 240 V
Maksimalus kėlimo aukštis: 80 m
Maksimalus našumas: 1,25 l/s

Aprašymas

Liqflow OGT panardinamas smulkintuvas siurblys su dviejų kanalų Aerospace darbo ratų – tai specialūs siurblys su smulkintuvu, skirtas siurbti nuotėkas, kuriose yra ilgapluoščių medžiagų ir kt.

1. Atsparus dilimui sparnuotė. Patentuota Aerospace infuzinio dengimo technologija, nerūdijančio plieno turbinos sparnuotė su daugiasluoksne konstrukcija, kieta kreivė ir aerospace danga priešinasi trinčiai iš smėlio ir kietų dalelių, kad būtų užtikrintas dvigubas įprastų progresuojančių ertmės siurblių tarnavimo laikas. Ši danga buvo naudojama siekiant apsaugoti didelės spartos Aerospace turbinos komponentus. Liqflow  siūlo patentuotą, naujovišką dviejų pakopų Vortex siurblį, skirtą nešvarioms nuotekoms pumpuoti į slėgines kanalizacijos sistemas.

2. Atsparus trinčiai dvigubo kanalo Volute. Turi gerą aerokosminę infuzijos dangą, kuri yra atspari dilimui visą gyvenimą. Dvigubo kanalo Volute balansuoja apkrovą ant veleno, kuris padidina šlifavimo galimybes.

3. Stataus siurblio kreivė leidžia mažesnio skersmens vamzdynams ir geriau kontroliuoti sistemos slėgį, esant galimybei iki 80 metrų arba lanksčiai nustatyti maksimalias ribas esant mažesniam slėgiui, užtikrinant visišką tinklo valdymą ir apsaugą.

4. Trumpesnis darbo velenas. Trumpesnis velenas leidžia arčiau tolerancijos ant pjaustytuvo su griežtesniais klirensais, pašalinant šoninį į šoną nukreipimą ir užstrigimą, tuo pačiu didinant mechaninio sandariklio tarnavimo laiką.

5. Mažesnis pjovimo ir šlifavimo spindulys su griežtesniais klirensais maksimaliai padidina pjovimo jėgą pluoštinių medžiagų ir visų šiuolaikinių tekstilės gaminių.

6. Mechaninis silicio karbido sandariklis su ventiliuojamu korpusu sumažina darbinį slėgį, kad padidėtų sandariklio tarnavimo laikas. Hidrauliniai praėjimai ir siurbiamieji praustuvai apsaugo nuo nuolaužos ir abrazyvinės laikmenos.

7 . Hermetiškai užsandarinta kabelio jungtis užtikrina, kad į variklį nepatektų vanduo.

Puikus kėlimo aukštis iki 80m.

NAUDOJIMAS:

  • spaudiminės ir kanalizacijos sistemoms;
  • gyvulininkystės nuotekų šalinimas;
  • odos gamyklos nuotekų šalinimas;
  • atskirų kotedžų, daugiabučių namų, poilsio bazių ir viešbučių nuotekų šalinimui;
  • nuotekų, susirenkančių iš komercinės paskirties pastatų, gamybos įmonių ir gamyklų išsiurbimui;
  • nuotekų išsiurbimui iš mokyklų ir kanalizacijos sistemų, įrengtų žemiau kanalizacijos sistemų vandens gravitacijos nuotekų lygio ir t.t.;
  • įvairių rūšių nuotekų ir atliekų pašalinimui.   

OGT brošiura

 

Papildoma informacija

Svoris 40 kg
Išmatavimai 26.4 × 22.5 × 38.5 cm

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.


Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.

Jums taip pat gali patikti…