Biopreparatas BioniQ Active valymo įrenginiams

0 out of 5

29.00  Su PVM

TURIME

BIONIQ ACTIVE – tai profesionalus biotechnologinis produktas, skirtas visų tipų buitinių nuotekų valymo įrenginiams: aerobiniams ir anaerobiniams įrenginiams – inokuliuoti (pasėti, paleisti).

Šis produktas yra būtinas pradedant eksploatuoti naujas talpyklas ir ypač naudingas atkuriant visišką valymo įrenginių našumą po technologinių ir aptarnavimo sutrikimų bei gedimų įrenginių veikloje.

Aprašymas

Biopreparato sudėtis pagrįsta didele pramoninių, nepatogeninių Bacillus genties bakterijų padermių, kurių bendras kiekis yra ≥ 400 mlrd. ląstelių/150 g dozės, koncentracija.
BioniQ Active sudėtyje taip pat yra pradinė mitybinė terpė ir 4 grupių fermentų kompleksas, imobilizuotas ant mineralinio nešiklio. Mikrobiologinės terpės ir fermentų mišinys natūraliai sukelia tiesioginę bakterijų biostimuliaciją daugintis po sąlyčio su nuotekomis.

BioniQ Active užtikrina:

  • aukštas biologinio įrenginio kolonizacijos efektyvumas su įvestu bakterijų kiekiu ir visiškas biologinio valymo procesų suaktyvėjimas jau pirmąją panaudojimo dieną, bei greitas bakterijų biomasės suaktyvinimas ir augimas,
  • aukštas inokuliavimo proceso efektyvumas net ir esant nepalankioms oro sąlygoms (kaip žema rezervuaro temperatūra),
  • pradinį bakterinį krūvį tolesniam nuotekų valymui, įskaitant: kvapo pašalinimą, dumblomažinimą, riebalų skaidymą, įrenginių pralaidumo palaikymą, kenksmingų medžiagų skaidymą, patogeninės floros slopinimą.

Preparatą rekomenduojama dozuoti dviem 150 g dozėmis per dvi dienas iš eilės. Norėdami paruošti dozę, išmatuokite 150 g biopreparato (pusę pakuotės) ir ištirpinkite kibirėlyje drungno vandens. Išmaišykite ir nedelsdami visą mišinį įpilkite į nuotekų valymo įrenginio nusodintuvą arba kamerą.

Papildoma informacija

Svoris 0.3 kg