Biopreparatas BioniQ BiofloQ lietaus vandens valymui

0 out of 5

22.00  Su PVM

BIONIQ BIOFLOQ‒ tai specializuotas biotechnologinis produktas, skirtas sodo ir požeminiuose rezervuaruose laikomam lietaus vandeniui valyti.

Biologinį preparatą sudaro nepatogeninių bakterijų ir aliuminio sulfato mišinys.

Aprašymas

LETAUS VANDENS VALYMAS IR STABILIZAVIMAS

Biopreparato sudėtį sudaro nepatogeninių bakterijų, kurių bendras kiekis yra ≥ 200 milijonų ląstelių/20 g dozės, mišinys ir aliuminio sulfatas.

Biopreparato sudėtis leidžia valyti vandenį dviem etapais. Su lietaus vandeniu patekę mineraliniai ir organiniai teršalai dėl aliuminio jonų ir bakterijų biosurfaktantų jungiasi į didelius agregatus ir sudaro dumblą, kuris nusėda rezervuaro dugne. Flokuliacijos proceso metu susidaręs dumblas yra puiki mitybinė medžiaga saprofitinėms bakterijoms, tiekiamoms su biopreparatu. Tai nedideli fermentų fabrikai, leidžiantys atlikti susidariusio dumblo biotransformaciją ir sumažinti jo kiekį.

Reguliarus biopreparato BioniQ BiofloQ naudojimas užtikrina:

  • efektyvus sukaupto lietaus vandens valymą,
  • lietaus vandens mikrobiologinių parametrų stabilizavimą – dumblių, ligų sukėlėjų ir vabzdžių vystymosi ribojimą,
  • nuosėdų ir nemalonių kvapų mažinimą,
  • natūralaus lietaus vandens kietumo išlaikymą,
  • naudojimo saugumą – BioniQ BiofloQ yra biologiškai suyrantis, o jo sudėtyje nėra chloro.

20 g biologinio preparato (3/4 pridėto kaušelio) kartą per mėnesį 100 l lietaus vandens.

Išbarstykite biopreparato dozę ant rezervuaro vandens paviršiaus. Naudokite reguliariai – bent kartą per mėnesį. Jei smarkiai lyja ir labai padidėja lietaus vandens lygis, rekomenduojama papildomai proporcingai naudoti preparatą. Praėjus 48 valandoms (didelėse požeminėse talpyklose 72–96 valandoms), vandenį galima naudoti kaip išvalytą pilkąjį vandenį – valymui, nuleisti tualete, plauti automobilį, laistyti sodą (įskaitant dekoratyvinius augalus). Išgrynintas vanduo nėra skirtas gerti ar maistui gaminti.

Papildoma informacija

Svoris 0.5 kg

Jums taip pat gali patikti…