Biopreparatas BioniQ Bactocore blokas nuotekų valymo įrenginiams

0 out of 5

103.00  Su PVM

BIONIQ BACTOCORE – tai specializuotas biopreparatas, skirtas buitinių nuotekų valymo įrenginių, siurblinių ir sudėtingų nuotekų sistemų eksploatavimui.

Kietas fermentinių bakterijų blokas, sukietintas augaliniais vaškais, kurio sudėtyje yra didelis kiekis natūralios kilmės genetiškai nemodifikuotų koncentruotų naudingų Bacillus bakterijų sporų formų. Jos pasirinktos dėl jų unikalios savybės skaidyti angliavandenius, baltymus, gyvūninės ir augalinės kilmės riebalus.

Aprašymas

Biopreparato sudėtis pagrįsta labai koncentruota, nepatogenine Bacillus genties bakterijų mišiniu, kurios bendras kiekis yra ≥ 20 mlrd. ląstelių/g bakterijų bloko.

Preparatą papildo 4 grupės imobilizuotų fermentų ir pasirinktos mikrofloros mitybinės terpės sudedamosios dalys, įvestos kartu su biopreparatu. Produkto struktūrą sudaro natūralūs augaliniai vaškai, kurie fiksuoja biopreparatą kaip panardinamą, porėtą, cilindro formos fermentų ir bakterijų bloką. Preparato veikimo principas – bakterijų ir fermentų išlaisvinimas, palaipsniui išplaunant juos iš tirpaus vaškinio bloko į valomas nuotekas. Išsiskiriančios bakterijos ir biologiniai komponentai sudaro veiksmingą bioplėvelę – biologinę membraną, kuri valo nuotekas ir apsaugo visas valymo įrenginių infrastruktūros dalis, galinčias sugesti dėl vadinamojo užsiteršimo, t. y. organinių medžiagų kaupimosi. Ypač naudinga, kai reikia pašalinti baltymų ir riebalų sankaupas. Taip, be kita ko, užtikrinama, kad įrenginyje nebūtų matomų nuosėdų ir dumblo, kurie sukelia judančių dalių, pvz., siurblių, paleidimo problemų. Biopreparatas skirtas vartotojams, kurie vertina patogų naudojimą. Priklausomai nuo nuotekų kokybės, įrengtas biopreparatas užtikrina instaliacijos apsaugą ir veiksmingą nuotekų valymo procesą standartinio dydžio buitinių nuotekų valymo įrenginiuose (3-4 vartotojai) apie 1 metus, o didelėse savivaldybių siurblinėse – apie pusę metų.

Atidarykite vakuume supakuotą fermentinį-bakterinį bloką perpjaudami rievėtą maišą. Bloko filtro tinklelį pakabinkite ant vieno iš dviejų pateiktų kabliukų. Sujunkite virvele ir kitu rinkinio kabliuku. Taip paruoštą bloką pakabinkite valymo įrenginyje arba siurblinėje žemiau skysčio lygio. Dėl priežiūros nereikalaujančios biopreparato sudėties įrenginio nereikia tam tikrais laiko tarpais papildyti biriais biopreparatais.

Produktas gali būti naudojamas tiesiogiai per įrangos apžiūros aikštelę.

Papildoma informacija

Svoris 0.8 kg